19726.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
12 000 Ft
Jonathan Bourne: Lacquer - An International History and Collector's Guide. London (Hong Kong), 1984, Crowood, egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, 256 p, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely átfogó képet ad az antik lakktárgyak felismeréséről és gyűjtéséről.