Bodnár Éva:
Boldizsár István. (Kismonográfia.) [Dedikált.]
Budapest, (1981). Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Kossuth Nyomda). 46 + [2] p. + 8 t. (színes, kétoldalas). Egyetlen kiadás.
Dedikált: ,,Ötvös Klárikának igaz szeretettel Boldizsár Istvám. Bp. 1981. XII. 6."
Oldalszámozáson belül a festő műveinek egész oldalas és szövegközti reprodukciói.
(Mai magyar művészet.)
Színes, illusztrált, enyhén kopott kiadói kartonkötésben. Jó példány.
Tony Curtis: Pewter. Antiques and their Values (Antik ón tárgyak és értékük. Glenmayne, 1978, Lyle, kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely bevezet az ón tárgyak gyűjtésébe.
Bajnai Beke István (összeáll. és szerk.)
Csáky grófnő képes családtörténete
Békéscsaba, 2010. Kárpátné Brisztay Kornélia. Kiadói kartonálásban 100p A családtagok által DEDIKÁLT
Kelényi Béla: Buddhák. Tibeti buddhista kisplasztikák magyar magángyűjteményekből. Bp., 2007, Moró Antik. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a 60-73. oldalak között fejjel lefelé és fordított sorrendben kötötték be a lapokat. Megjelent 800 példányban.
Ifjúsági építőtáborok tervezési segédlete. '75. Bp., 1975, Általános Épülettervező Vállalat. Kiadói haránt alakú papírkötésben, régi könyvtári példány. Megjelent 330 példányban.
Vámos Ferenc: Lechner Ödön I. Petrovics Elek előszavával. Magyar Művészeti Könyvtár 21-22. sz. Bp., 1927, Amicus,32 p.+10 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
1998 Kisgrafika / Small graphic forms. Szerk.: Butak András. 1998, Magyar Grafikusművészek Szövetsége / Association of Hungarian Graphic Artists, ((Vác),Nalors-ny.) Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, érdekes bejegyzéssel (?)