Gy. Szabó Béla: Hónapok. Gy. Szabó Béla (1905-1985) fametszetei. (DEDIKÁLT). (Kolozsvár, 1973), Dacia. Kiadói papírkötésben, kissé sérült, foltos borítóval, részben foltos lapokkal (lapméret: 42x30 cm). A művész által DEDIKÁLT példány.
Bakó Zsuzsanna - Sz. Kürti Katalin - Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, [2004], TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Genthon István: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1974, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 93+(2) p.+CLXXI t.+(2) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopással eredeti papír védőborítóval, mely szakadozott.
Ybl Ervin: Mesterek és mesterművek. Bp.,1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. 259p + XLVIII. t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben jó állapotban
László Ákos: Barangolás Csokonai városában. László Ákos (1940-) által DEDIKÁLT!Debrecen, 2001, Griffes Grafikai Stúdió. Második kiadás. László Ákos egészoldalas grafikáival illusztrálva. Hat nyelvű bevezetővel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült karton tokkal. Számozatlan példány!
Dr. Térey Gábor: Az Országos Magyar Szépművészeti Múzeum régi képtárának katalógusa. Bp., 1924, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 2 sztl. lev.+ VI+(2)+260+(4) p.+ 40 (kétoldalas, fekete-fehér képek) t. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, ex libris-szel.