Porträts von Dichtern, Schriftstellern und Gelehrten aller Länder in Schabkunst, Radierung, Kupferstich, Stahlstich, Lithographie, etc.. Buch- und Kunstantiquariat Gilhofer & Ranschburg, Wien. Katalog Nr. 182. Bécs, é.n. (1920-30 k.), Gilhofer & Ranschburg. 88 p. + VIII t. (reprodukciók). Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval és táblákkal. Többek közt Barabás Miklós munkáinak felsorolásával!
Deutsche Handzeichnungen der Romantikerzeit, dabei ein Teil des Nachlasses von Ph. O. Runge aus dem Besitz der Familie. Deutsche Graphik des frühen XIX. Jahrhunderts. Deutsche Zeichnungen der zweiten Hälfte des XVI. Jahrhunderts aus der Sammlung Ehlers-Göttingen. Auktionskatalog 199 der Fa. C. G. Boerner für die Auktion am 25. Mai 1938. Lipcse, 1938, k.n.. 56 p. + XXXVIII t. (fénynyomatú reprodukciók). Külön lapon becsárakkal. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, foltos borítóval.
Catalogue of the well known collection of english porcelain. Property of the late Frank Arnold, esq. The second and final part. London, 1964, Sotheby & Co. 51 p + 14 t (fekete-fehér képek). Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, borító hátoldalán törésnyommal. Hozzá tartozik külön lapon lista leütési árakkal.
Hoffmann Edith (szerk.): Grafikai Osztály LII. kiállítása. Művészi sokszorosító eljárások. Bp., 1925, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés. sérült gerinccel, sérült és kissé foltos borítóval, néhány lap szélén ázásnyommal.
From Van Eyck to Tiepolo. An Exhibition of Pictures from the Thyssen-Bornemisza Collection 'Villa Favorita' Lugano-Castagnola. National Gallery, 2 March - 30 April 1961. Text. London, 1961, National Gallery. 58 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítón apró sérülésekkel. Külön lapon: Comaprison between Collection Numbers Lugano and Exhibition Numbers London.
Sárkány József (szerk.): XIX. Országos Kerámia Biennálé. Pécs, 2006, Janus Pannonius Múzeum.x. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
VIII. Országos Kisplasztikai Biennálé. Pécs, 1983. Borító- és plakátterv: Gellér B. István. Pécs, 1983, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, többek közt Csíkszentmihályi Róbert, Halász Károly, El Kazovszkij, Martyn Ferenc alkotásainak reprodukcióival illusztrálva.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.