Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 331

Képző- és díszítőművészeti körök IV. országos kiállítása. (Kiállítási katalógus). Bp., 1955, Ernst-Múzeum (József Attila-ny.), 39+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón minimális szakadással.
19887.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
19888.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
19889.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
19890.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Marina Cvetajeva: Egy festő portréja. Natalja Goncsarova. Ford.: Rab Zsuzsa. A képeket vál.: Ruzsa György. Gellér Katalin utószavával. Bp., 1980, Magyar Helikon. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19891.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
19892.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
From Van Eyck to Tiepolo. An Exhibition of Pictures from the Thyssen-Bornemisza Collection 'Villa Favorita' Lugano-Castagnola. National Gallery, 2 March - 30 April 1961. Text. London, 1961, National Gallery. 58 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítón apró sérülésekkel. Külön lapon: Comaprison between Collection Numbers Lugano and Exhibition Numbers London.
19893.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Makovecz Imre - Melocco Miklós - Szörényi Levente: Magyar lélek, magyar forma. Manrézia-füzetek 5. Bp., 2007, Éghajlat. Kiadói kartonált papírkötés.
19894.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Kisfaludi Strobl Zsigmond: Emberek és szobrok. (DEDIKÁLT). Bp., 1969, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. A címlapon Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) szobrászművész beragasztott dedikációjával.
19895.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Fenyő Iván: Velencei metszetek és karcok. Bp., 1968, szépművészeti múzeum. 7 p + 12 t. Kiadói karton mappában.
19896.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
19897.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57
19898.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft