Válogatás Nudelman László gyűjteményéből. Art and Antique Kortárs és Klasszikus kiállítás és vásár. Contemporary and Classic Exhibition & Art Fair. Összeáll.: Nudelmann László. Szerk.: Nudelman László, Kolozsváry Marianna. Ébli Gábor előszavával. Bp., 2024, Nudelman Numismatica, 88 p. Bak Imre, Bálint Endre, Barcsay Jenő, Boros Tamás, Fajó János, Hencze Tamás, Keserü Ilona Konkoly Gyula, Köves Éva, Marafkó Bence, Maurer Dóra, Nádler István, Tóth Endre, Swierkiewitz Róbert műveivel és izgalmas műtárgyakról készült képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a sarkán kis ütődéssel, jó állapotban.
Paul Atterbury: 20th-century Ceramics (20. századi kerámiák). London, 2003, Octopus, kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal illusztrált.
John Mighell: Clocks. London, 2000, Octopus, kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Színes képanyaggal gazdagon illusztrált kiadvány az antik órák témakörében.
Gordon Lang: Pottery & Porcelain Marks (Porcelán- és kerámiajelzések). London, 2000, Octopus, angol nyelven, kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóval.
Judith and Martin Miller: Antiques Fact File. London, 2000, Octopus, kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Válogatott tudástár a legkülönbözőbb régiségtípusokról.
Mazányi Judit - Mayer Berta: Jávor Piroska festőművész. (DEDIKÁLT). Bp., 2009, Vinczemill Kft. Színes fotókkal, Jávor Piroska munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói papírkötés. A művész, Jávor Piroska (1944- ) festő- és zománcművész által DEDIKÁLT példány.