Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
English, Paul: Erotikens historia i Europa. Göteborg, 1932, Elanders Boktrydckeri Aktiebolag. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban
Ludmila Kybalová
Olga Herbenová
Milena Lamarová :
Das große Bilderlexikon der Mode
Vom Altertum zur Gegenwart
Prag 1966. Artaria. Egészvászon kötésbe, papír védőborítóval
Jan Durdík: The Pictoral Encyclopedia of Antiques. London, 1972, Hamlyn, egészvászon kötés, angol nyelven. Rendkívül gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált kiadvány a legkülönbözőbb műtárgyakról.
Eszterhas, Joe:
Hollywoodi fenevad. Memoár. (Dedikált.)
(Budapest), 2005. Litkey és Társa (Széchenyi Nyomda, Győr). 525 + [3] p. Egyetlen magyar kiadás.
Dedikált: ,,Szeretettel neked. 2010. május 20. Hollywood, USA. Joe Eszterhas".
A hollywoodi forgatókönyvíró önéletrajza eredeti nyelven először 2004-ben jelent meg, ,,Hollywood Animal" címen, a magyar származású forgatókönyvíró döntően hollywoodi forgatási történeteket oszt meg olvasóival.
Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban.