20567.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Pushkin, A.S.: The Queen of Spades; The Captain's Daughter. London, 1970, Folio Society. Angol nyelven. Clarke Hutton rézkarc illusztrációival. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, belső kötéstáblán Ex libris Folio Society, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.