Kassay Adolf szerk: Önügyvéd, vagyis gyakorlati útmutató peres s peren kívüli ügyekben a törvény által megengedett önképviseletre és különféle hivatalos ügyekben ... Bp., 1903. Lampel. 398p. Kiadói kopottas félvászon kötésben