6 000 Ft
[Dobos C. József] Magyar-franczia szakácskönyv. Nélkülözhetlen kalauz minden háztartásban. [Bp., én.,?] 5-974 p.+3 (litográfiák) t. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, sérült gerinccel, javított kötéssel, a címlap (kiadó: Méhner?, Fraklin?), és a táblák nagy része hiányzik (csak 3 tábla!),lapszéli szakadásokkal és sérült lapokkal, kijáró lapokkal (291/292, 293/294,959/960, 961/962.), megviselt állapotban.