20099.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Dr. Tarján Róbert: Diétás szakácskönyv. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borÃtóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.