2 000 Ft
21
Jäger, [Hermann]: A kertészet általános kézikönyve. Utasítás a kertészet összes teendőiben. Kertészek és kertészeti műkedvelők számára. A harmadik javított kiadás után ford.: Concha Károly. 256 fametszvénnyel. Bp., 1883, Athenaeum, XVI+II+635+(1) p. Első magyar kiadás. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, rossz állapotú borítóval, részben szétváló fűzéssel (a 609-635. oldalak nagyrészt elváltak a fűzéstől).