20095.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
1 800 Ft
Kis kertész. A kertészsegédi képesÃtÅ‘ vizsgára készülÅ‘ kertésztanulók használatára. A M. Kir. FöldmÃvelésügyi Minisztérium kiadványa. Bp., 1929, "Pátria"-ny., VIII+336 p. Negyedik, bÅ‘vÃtett kiadás. Kiadói papÃrkötés, rossz állapotban, sérült, foltos borÃtóval, a 321-336. oldalak különváltak a fűzéstÅ‘l.