20674.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Mesekincsek. Andersen válogatott meséi. Az ifjúság számára fordÃtotta BÃró Sándor. Hampel József rajzaival. Bp., én., Dante,(Bányai és Várkonyi-ny.), 96+95+1 p. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon kötés, sérült, szétesÅ‘ állapotban, szétvált könyvtesttel, levált, sérült gerinccel, kopott borÃtóval.