Mesekincsek. Andersen válogatott meséi. Az ifjúság számára fordította Bíró Sándor. Hampel József rajzaival. Bp., én., Dante,(Bányai és Várkonyi-ny.), 96+95+1 p. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon kötés, sérült, széteső állapotban, szétvált könyvtesttel, levált, sérült gerinccel, kopott borítóval.
Benedek Elek: Mesék és elbeszélések. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Második kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon kötésben, egy lapon szakadással.
A láthatatlan tolvaj. Kazak (kazah) népmesék. Vál. és ford.: Buda Ferenc. Nagy András rajzaival. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.