Der Deutsch-Französische Krieg 1870-1871. Redigirt von der kriegsgeschichtlichen Abtheilung des Großen Generalstabes. Zweiter Theil, Geschichte des Krieges gegen die Republik. Zweiter Band, des Gesammtwerkes IV. Band. Berlin, 1880, E. S. Mittler & Sohn. Német nyelven Térkép-mellékletekkel. Korabeli félbőr kötésben, sérült és hiányzó gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, intézményi bélyegzőkkel, utolsó néhány lap széle szöveget nem érintő kisebb sérüléssel.
Guntram Schulze-Wegener:: Deutschland zur See - Illustrierte Marinegeschichte von den Anfängen bis heute
Mittler & Sohn GmbH, 2010. 256p. Kiadói kartonált papírkötésben
Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. III. és V. kötet, III. köt.: A magyar föld, 470 p., V. köt.: Művészet, sport, statisztika, 420 p. Bp., (1929), Franklin. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, Gerincén sérült aranyozott kiadói félbőr-kötésekben,
3 db Tolnai-kiadású II. világháborús füzet: Julier Ferenc: Tűzben az ellenség ellen.; Nyiry László: Világháború 1940-ben.; Hadigépek ezrei Anglia ellen. Bp., [1940-1941], Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
Kriegsgefangene 1914/18. Auf Grund der Kriegsaften bearbeitet beim Oberkommando der Wehrmacht. Reichseigentum. Berlin, 1939, Reichsdruckerei-ny., 64 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, fakó borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Kardos G. György és Ungvári Tamás előszavával. Bp., 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Viribus Unitis. National Defence Academy in Vienna. Vienna, 2003, National Defence Academy. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.