20284.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
700 Ft
Kozári Gyula: Comte, a positivismus és evolucio. (Ismertetés és kritika.) I. kötet- (Korunk bölcselete második rendkívül megbővített, teljesen átdolgozott és megjavított kiadása.) Nagyvárad, 1905, Ifj. Nagel Otto,(Sebő Imre-ny.), 6+VI+2+222+5 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.