20286.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Lubrich Ágost, garamszeghi: Neveléstudomány. I. köt.: Általános neveléstan. Bp., 1878, Hunyadi Mátyás-ny., 404 p. Harmadik kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, sérült, javított címlappal, néhány sérült lappal, tulajdonosi bejegyzéssel, régi intézményi bélyegzővel.