20285.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Stein Lajos (szerk.): A társadalom. Az emberiség művelÅ‘désének és gazdasági életének fejlÅ‘dése. II. rész. A Műveltség Könyvtára. Bp., [1908], Athenaeum, 3 sztl. lev.+ 386-707 p.+ 8 t. (ebbÅ‘l egy szÃnes, egy duplaoldalas). Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói dombornyomott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az egyik tábla hiányos.