Vida Aladár-Lévay István: Görög-magyar szótár. Magyar-görög szótár. Bp., 1921-24, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240+188 p. harmadik kiadás. Aranyozott gerincű, korabeli egészvászon-kötésben, borító alja kissé kopott.
Trautmann Henrik: A könyvvitel tankönyve. Bp., 1909,Franklin,447+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos címlappal, a címlap és azt követő lap javított.
Teleki Pál: Földrajz és néprajz. A Magyar Néprajzi Társaság első szegedi propagandagyűlésén, 1920 október 10-én előadta Gróf - - dr. A Magyar Néprajzi Társaság 1. sz. Bp., 1920, Magyar Néprajzi Társaság, (Franklin-ny.), 12 p.