20192.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 800 Ft
Hoitsy Pál: A nagy természet, s a kicsiny ember. (Népszerű természettudományi értekezések. Bp., 1883., Franklin, VI+2+229+2 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, névbejegyzéssel és ajándékozási bejegyzéssel.