1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Lorenz, Ottokar: Deutschlands Geschichtsquellen im Mittelalter seit der Mitte des dreizehnten Jahrhunderts. 1.-2. kötet (egy kötetben). Berlin, 1886, Hertz. 3. kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben, 2. kötet címlapján kisebb szakadással, néhány nagyon kevés lapon ceruzás jelölésekkel, jó állapotban.