6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Siklóssy László: Az országgyűlési beszéd útja. Kornis Gyula előszavával. Bp., 1939, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 605 p.+36 (fekete-fehér képtáblák, közte kihajtható) t. +2 (hasonmás) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy kihajtható tábla hiányos.