19 000 Ft
[Struve, Burkhard Gotthelf (1671-1738)] Burcardo Gotthelffio Struvio: Rerum germanicarum scriptores Tomus I-III. Rerum germanicarum scriptores aliquot insignes, qui gesta sunt sub regibus et imperatoribus Teutonicis jam inde a Carolo M. usque ad Fridericum III imp. perpetua fere serie, suis quisque seculis, litteris mandata posteritati reliquerunt. Tomus Primus. Tomus Secundus. Tomus Tomus Tertius. Ex Biblitheca & recensione Marquardi Freiheri, consilarii palatini, primum editus, nunc denvo recognitus. Curante - - -, consiliaro et historico saxonico. Argentorati [Strasbourg], 1717, Sumptibus Johannis Renholdi Dulsseckeri, 28+716 p.; 24+776 p.; 16+610+74 p.; Latin nyelven. Korabeli bordázott gerincű egészbőr-kötésben, kopott, sérült borítókkal, foltos lapokkal, az I. kötetben sérült címlappal.