Kereszty István: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke V. Hirlapok és folyóiratok 1867-ig Bp., 1916. Magyar Nemzeti Múzeum. 98 + (2) p. Kiadói, sérült papírborítóval
Deér József: A magyar törzsszövetség és patrimoniális királyság külpolitikája.
Kaposvár, 1928. Somogymegyei Keresztény ny. 162 l. Kiadói papírborítóban, sérült borító
Láng Lajos: A vámpolitika az utolsó száz évben. Magyar Közgazdasági Könyvtár II. Bp., 1904, Politzer Zsigmond és Fia, XI+538+111 p.+1 (kihajtható térkép) t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n. [cca 1905], Pesti Napló (Hornyánszky Viktor-ny.) Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói rendkívül dekoratív, aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült elülső szennylappal, lapszéli szakadásokkal, kijáró lapokkal, egy táblán a kép szakadt, egy tábláról a kép levált, megviselt állapotban.
Zrínyi-album. Szerk.: Hausner Gábor. Bp., 2016, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum - Zrínyi Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
2 db 1956-os forradalom témájú könyv és egy nyomtatvány 56 - (1956 - 2006) - Bokor Balázs
56 - (1956 - 2006) - Hazánk / Our Homeland - Fotók a mai Magyarországról. Bp., 2006.
+ My' 56 personal testimonies
Schmidt-Pauli, Edgar von: Graf Stefan Bethlen. Ein Abschnitt ungarischer Geschichte. Berlin, 1931, Reimar Hobbing, 1 (címkép, gróf Bethlen István portréja) t.+ 298+(2) p.+ 3 (Tisza István, Apponyi Albert és Horthy Miklós portréi) t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal.
Siklóssy László: Az országgyűlési beszéd útja. Kornis Gyula előszavával. Bp., 1939, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 605+(1) p.+ 36 (fekete-fehér képtáblák, közte kihajtható) t.+ 2 (hasonmás) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, a gerincél kissé sérült borítóval, a hátsó borító foltos, belül túlnyomórészt jó állapotban.
Robert del Tredici: At Work in the Fields of the Bomb. London, 1987, Harrap. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.