Könyvek: Történelem

Tételek száma: 305

Békefi Remig: A Debreczeni Ev. Ref.Főiskola XVII. és XVIII. századi törvényei. Budapest, 1899, Magyar Tudományos Akadémia. Felvágatlan példány. Kiadói papír kötésben, kissé sérült, ragasztott gerinc
19564.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
A Felső-Magyarországi Múzeum-Egylet ötödik évkönyve. Szerk. Dr. Stöhr Antal. Kassa, 1884. Kosch és Scharf. 121p. Kiadói papírkötésben
19565.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
A Felső-Magyarországi Múzeum-Egylet hatodik évkönyve. Szerk. Dr. Stöhr Antal. Kassa, 1885. Kosch és Scharf. 111p. Kiadói papírkötésben Benne éremgyűjteményről szóló cikk
19566.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Alba Regia. Annales Musei Stephani Regis 41. Székesfehérvár, 2012. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19567.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Hornyák Balázs: Füstös múltunk. A dohányzás és a hazai dohánygyártás története a kezdetektől 1945-ig. 2019, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19568.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Závodszky Levente: A Héderváry-család oklevéltára. Második kötet. Bp., 1922, MTA. LXXXIII + [2] + 493 + [2] p. + 2 kih. mell. (családfa és térkép). Kiadói papírkötés, sérült és hiányos gerinccel, sérült borítóval, könyvtest több részre szétvált, néhány lap foltos. Csak a második kötet!
19569.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
19570.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
Engel, Claire Eliane: Knights Of Malta. A Gallery Of Portraits. London, 1963, George Allen & Unwin. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopott borítóval és gerinccel, jó állapotban.
19571.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Stieve, Friedrich: Deutschland und Europa 1890-1914. Ein Handbuch zur Vorgeschichte des Weltkrieges mit den wichtigsten Dokumenten. Berlin, 1927, Verlag für Kulturpolitik. XV+254 p. + 3 kihajtható térképpel. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült és hiányzó gerinccel, foltos borítóval, laza kötéssel, első néhány lap kissé foltos.
19572.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Tim Klein (szerk.): Die Befreiung 1813-1814-1815 - Urkunden Berichte Briefe. Ebenhausen bei München, 1913, Wilhelm Langwiesche-Brandt. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé kopott gerinccel, kissé foltos belső kötéstáblákkal, előzék- és szennylappal..
19573.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
19574.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Balázs Péter: Magyarország levéltárai. Bp., 1983. Műszaki. 391p.. Kiadói papírkötés, kissé sérült és részben javított gerinccel.
19575.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft