https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/463/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~2000041/Baktay-Ervin-1890-1963-Hindusztan-55-keppel-es-2-terkeppel-Magyar-Foldrajzi-Tarsasag-KC3~II3117146
3117146
19013
463
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
LeÃrás:
Baktay Ervin (1890-1963): Hindusztán. 55 képpel és 2 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin,194+2 p.+18 (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák.) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. nagyon szép állapotban!
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras