19162.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Dienes Adorján: Regélő romok. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék Könyvkiadóvállalat. II., bővített kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Benne kivágásokkal. Benne felvidéki és kárpátaljai regélő romokról szóló történetekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.