19146.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
900 Ft
2,33 EUR, 2,57 USD
Genthon István: Budapest múltja és művészete. Kincsestár. Bp.,1932., Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.