19066.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Szilády Zoltán: Bulgária. Bp., 1931, Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval,a címlapon régi intézményi bélyegzéssel és bejegyzéssel, kissé kopott borítóval, foltos gerinccel.