Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 252

2 db kiránduló füzet: Székesfehérvár. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 5. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. + Szentendre, Visegrád, Vác. Budapest székesfőváros iskolai tanulmányi kirándulásai 9. Szerk.: Dr. Dombi József. Bp., 1938-1942, (Székesfővárosi Házinyomda). Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérülésekkel, foltokkal.
19109.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
dr. Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse. I. és III. kötet. Bp. 1922, Táltos. Félbőr kötés.
19110.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
19111.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
Mezősi Károly: Petőfi és családja Dömsödön. Petőfi emlékhelyek Pest Megyében. Pest Megyei Múzeumi Füzetek I. Bp., 1964, Muzeumok Rotaüzeme, 72 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
19112.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Zácsfalvi Gyula: London. Bp., 2004, Zwar Kft. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19113.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Dr. Sebők Imre: A Szaharában. Bp.,(1912.). Szent- István-Társulat, 357+3 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett, egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19114.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
19115.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Belitzky János: Nógrád megye története 896-1849. DEDIKÁLT! 1972, Nógrád Megyei Tanács. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19116.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Cholnoky Jenő: A jég-világ. A sark-kutatások története. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság, (Pallas-ny.), 271 p+20 (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
19117.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19118.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Magyar Fürdőalmanach. Szerk.: Kiss Veronika, Nagy Zoltán. Horváth Gábor és Monok István bevezetőjével. Bp., 2004, Magyar Fürdőszövetség - Országos Széchényi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. A borító illusztrációja Konecsni György munkája. Kiadói kartonált papírkötés.
19119.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
cca 1925 Magyar megyék és városok, a Budapesti Hírlap 50 éves jubileumi számának melléklete, 87pKiadói papírborítóval
19120.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft