Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 252

Szilágyi János: Aquincum. Officina képeskönyvek 20. Bp., 1943, Officina. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
19145.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
19146.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
Juhász Vilmos: Svájc. A világ népei 2. sz. Bp., 1933, Pantheon (Globus-ny.), 71+(1) p.+ 1 (kihajtható, színes) t. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19147.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. Wien-Leipzig, é.n., A. Hartleben's Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Térkép-melléklettel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel. + 1925 Offizielle österreichische Passbeilage. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan foltos, 84 p.
19148.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
19149.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. I. rész. Kassa-Abos vidéke. 6. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1921. évi szept. 17. és 18-iki számainak turisztikai rovataiból. Kassa, 1921, Kassai Újság Ny. 19p. Kiadói papírkötés, egy lapon apró szakadással.
19150.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. I. rész. Kassa-Abos vidéke. 1. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1921. évi szept. 17. és 18-iki számainak turisztikai rovataiból. Kassa, 1921, Kassai Újság Ny. 19p. Kiadói papírkötés, borítón ceruzás feljegyzéssel.
19151.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. II. rész. Abos-Margitfalva vidéke. 4. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1922. évi ápr. 25. és május 3-iki számainak Turisztika rovataiból. Kassa, 1922, Kassai Újság Ny. 15p. Kiadói papírkötés, borítón néhány egészen apró folttal.
19152.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. II. rész. Abos-Margitfalva vidéke. 5. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1922. május 2. és 7-iki számainak "Turisztika" rovatából. Kassa, 1922, Kassai Újság Ny. 13p. Kiadói papírkötés, borítón hátoldalán néhány apró folttal.
19153.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
19154.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Kohl, Johann Georg: Hundert Tage Auf Reisen in Den Österreichischen Staaten I.  Dresden, 1842. Arnold 349p. Kiadói papírkötésben. Szamárfülekkel / Dog eared
19155.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
19156.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft