Magyarország helységnévtára 1937. II. Betűrendes rész. a) Mai Magyarország. b) Az elcsatolt területek községei és közigazgatási beosztása. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. (Bp., 1937, Hornyánszky Viktor-ny.), 1 sztl. lev.+ 87-821 p.+ (3) p. Korabeli, átkötött egészvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval.
Giorgio Dal Piaz: Memorie dell'Istituto Geologico della R. Universitá di Padova. Volume I. Padova, 1912, Prem. Societa Cooperativa Tipografica. Fekete-fehér képekkel, térkép-mellékletekkel. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, erősebben sérült, hiányos gerinccel, kopottas borítóval, néhány kissé sérült, kijáró lappal.
Sven Hedin utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban.
1934-1935 Fővárosi Évkönyv 1934. és 1935. évi számai. Bp., 1934-1935, Fővárosi Évkönyv. Kiadói papírkötés, és átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítóval, a papírborító szakadt, volt könyvtári példányok.
Ladislav Rozman: Kosice. [Kassa] fotóalbum. H.n., 1979. Vydavatelstvo Osveta. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Szlovák nyelvű képleírásokkal, külön füzetben 5 nyelvű összefoglaló. Kiadói egészvászon-kötés.
Pest megye múltjából. Tanulmányok. Szerk.: Keleti Ferenc, Lakatos Ernő, Makkai László. Bp., 1965, Pest Megye Tanácsa. 459+(1) p. + 2 (kihajtható táblázatok) t.+ 2 térkép-melléklet. Kiadói nyl-kötés,
3 db Prágáról szóló könyv / 3 books about Prague: Plicka, Karel: Prague / Praha. En images / In Photographs / ve fotografii. (Két különböző kiadásban / In two different editions). Prága, 1950-1956, Orbis. Több nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítókkal. + Kletzl, Otto: Peter Parler. Der Dombaumeister von Prag. Leipzig, 1940, E. A. Seemann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, sérült kiadói papír védőborítóban, belül jó állapotban.
2 db IBUSZ útikalauz: Miskolc.; Badacsony. IBUSZ útikalauzok 8. és 22. Bp., 1952-1953, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat, 15+(1) p.; 23+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
Mátéka Béla: Filléres Budapest Kalauz. Budapest történelmi és művészeti emlékeinek népszerű ismertetése. A szerző, Matéka Béla által DEDIKÁLT példány. Bp., 1933., Vajna György, 1 t.+66+6 (hirdetések) p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.