20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Bachner, Ammonius: Das Licht und die Lieb der Welt, Jesus Christus der Gecreutzigte, auf dem schmerzhafften Creuz-Weeg vorgestellt, (...). Bamberg, 1753, Martin Gebhardt 4. bővített kiadás. Német nyelven. Korabeli bőrkötésben, foltos és lap szélein kissé sérült rézmetszetű címképpel, bőr-réz kapcsokkal, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, foltos lapokkal.