2 800 Ft
Carl Cleynmann: Gott mein Alles, meine Freude, mein Trost (...). Bécs, 1821, Wallishausser 3. javított és bővített kiadás. Német nyelven. Aranyozott, korabeli bőrkötésben, foltos metszet címképpel hiányos réz kapoccsal, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, foltos lapokkal, hátsó szennylapon magyar nevű személy német ny. soraival.