Kis Hitterjesztő. Jézus Szent Gyermeksége Művének lapja. Szerkeszti Zimits Mihály. Megjelenik július és augusztus kivételével minden hónap elején. IX. évfolyam, 1-9. szám. (1933. szeptember - 1934. május.) [9 lapszám egybekötve.]
Budatétény, 1933-1934. Názáret-Missziósház (Élet Irodalmi és Nyomda Rt.) 287 + [1] p.
Oldalszámozáson belül számos szövegközti rajzzal, grafikával gazdagon díszített ifjúsági hitvédelmi folyóirat, mely a morális tanulságokban gazdag folytatásos elbeszéléseken kívül a Názáret Missziósház kelet-ázsiai missziós tevékenységéről is beszámol.
XX. század közepéről származó egészvászon kötésben.