2 000 Ft
Papini, Giovanni: Krisztus története. Fordította Révay József. A bevezetést írta Fülep Lajos. Hetedik kiadás. Budapest, [1927]. Athenaeum. 1 t. (a szerző portréja) + [2] + XL + 572 p. ,,Ennek a műnek jelen hetedik kiadásából merített papiroson 300 számozott példány készült, amelynek mindegyikét a szerző Firenzében sajátkezű aláírásával látta el. Ez a példány a 114. számú. ALÁÍRT számozott. Aranyozott kiadói félbőr kötésben, sérült papírcímkével.