1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái, XV. és XVI. köt.: Prohászka Ottokár: Hit és ész. Hitvédelmi dolgozatok. + Utak és állomások. Utirajzok és naplók. Bp., 1928, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítókon némi kopással, helyenként kissé foltos lapokkal, "Bányatiszti Kaszinó Mizserfán 1924" bélyegzőkkel.