2 400 Ft
Szentek legendái. Ford. és összeáll.: Dr. Révay József. A borítót és a könyvdíszeket Jaschik Álmos tervezte. Bp., (1926), Franklin-Társula. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kissé kopott borítóval, néhány nagyon kevés lapon kisebb foltokkal.