15 000 Ft
38,86 EUR, 42,86 USD
Von dem Zwecke Jesu und seiner Jünger. Noch ein Fragment des Wolfenbüttelschen Ungenannten. Herausgegeben von Gotthold Ephraim Lessing. Brauscnhweig, 1778, k.n. ElsÅ‘ kiadás. Német nyelven. Aranyozott gerincű félbÅ‘r-kötésben, sérült gerinccel, kopott borÃtóval, laza kötéssel, foltos cÃmlapon régi névbejegyzéssekkel, foltos lapokkal.