1915 Az S.M.S. Babenberg osztrák-magyar hadihajó matrózai visszamásznak a fedélzetre egy partraszállási manőver után. Fotólap / Black-and-white photo postcard Two boatloads of marines in full uniform clamber on board S.M.S. Babenberg, possibly following a landing maneuver.
cca 1911 Katonatisztek (tüzérek) csoportképe, többükön tüzér ügyességi jelvény látható, a háttérben ágyúval. Keményhátú fotó Braun Menyhért budapesti műterméből, sérült, 16x10,5 cm
1918 Bécs, a hadügyminisztérium haditengerészeti szekciója (K. u. k. Kriegsministerium, Marinesektion) által kiadott nyílt parancs, Kamillo Hope III. osztályú tengerész főbiztos (Marineoberkommissar III. Klasse) részére, Bécsből Szörényvárra, aláírásokkal, bélyegzésekkel. Hajtva, jó állapotban.
cca 1914-18 össz. 4 db katonai I vh. fotó és fotólap, kettő erdélyi kötődésű személy családjának címezve, egyiken Elisabeth-Maria Sanatorium und Reservespital des roten Kreuzes in Kolozsvár bélyegzéssel (sérült), 9x14 és 12x16,5 cm méretekben