Metzler Orloff hausmaler festett porcelán hamutál, jelzett, erősen kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/463/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000002/Metzler-Orloff-hausmaler-festett-porcelan-hamutal-jelzett-erosen-kopott-d-9-cm~II2517099
2517099
11734
463
Leírás: Metzler Orloff hausmaler festett porcelán hamutál, jelzett, erősen kopott, d: 9 cm
: karap_norbert