10718.
464. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Jelzés nélkül, 1900 körül: KikötÅ‘ vitorlásokkal. Akvarell, papÃr, jelzés nélkül, hátoldalán MNG bÃrálati cÃmkével, üvegezett fakeretben, 17,5×29 cm