Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
8 000Ft 20,73EUR, 22,86USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Ligetty József jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, falemez. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 57x98,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!