10775.
464. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
4 000 Ft
Médi jelzéssel: Rajzmappa, összesen kb. 40 db művel (csendéletek, cÃmerrajz, emberek, vázlatok), 1899-1903-as datálással. Vegyes technika (akvarell, ceruza), papÃr, lapméret: 34,5x24 cm. Vászonkötésű mappában, foltos borÃtóval.