10116.
464. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Balla László (1906-?): Gyermektemetés ruszinföldön. Akvarell, papÃr. jelzés nélkül. KiállÃtva: "A gyermek a művészetben", 1940, Bp., Műcsarnok. Tárgymutató (katalógus), 16. o., 198. tétel. 39x58 cm . Hajtásnyommal. Ãœvegezett fakeretben.