32 000 Ft
Kézdi Kovács László (1864-1942): Téli táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kisebb sérüléssel. Dekoratív, antik, üvegezett fakeretben, 58×70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed lower right, slighty damaged. Framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!