Márk Lajos (1867-1940): Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 70×50 cm