10455.
464. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
50 000 Ft
129,53 EUR, 142,86 USD
Perei Zoltán (1913-1992): 15 db grafika. Linómetszet, merÃtett papÃr, jelzett, művészpéldány EA III./XV. számozással. Magyar Nemzeti Galéria kiadása, kiadói vászonborÃtású mappában, aranyszÃnű felirattal. Mappán és egyes lapok hátoldalán utólagosan felragasztott cÃmkékkel, mappán kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Lapméret: 41,5x29,5 cm. Komplett, hiánytalan gyűjtÅ‘i ritkaság!