9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Női akt. Nyomat, akvarell, ceruza, papír, kartonra kasírozva, jelzett, sérült, 138×84 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!