10543.
464. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Santhó Miklós (1868-1944): ZenélÅ‘ társaság, 1938. Akvarell, papÃr, jelzett, foltos. DekoratÃv, üvegezett, korabeli fakeretben, 40x27 cm